icon-white-1

“Bilinçli Sedasyon yöntemiyle korkularınızdan arının ve kolaylıkla rahatsızlıklarınızdan kurtulun.”

Bilinçli Sedasyon

Etkili ve Kesinlikle Güvenli

Diş hekiminizin koltuğuna uzandığınız ve solumaya başladığınızda Nitroz Oksit yüzünüze bir gülücük konduracak. Hastaların rahatlamasında son derece etkili ve güvenilir olan bu metod milyonlarca insana diş tedavileri sırasında hissetikleri korku ve endişenin üstesinden gelmeleri için yardımcı oluyor.

Solumaya başladıkladıktan kısa bir süre sonra endişeleriniz hızla uzaklaşarak yerini hoş, ılık bir hisse bırakır. Hastalar bu deneyimi rüya halinde huzur içinde süzülmek olarak tanımlıyor. Korkulu, endişeli çocuk ve yetişkinlerde Nitrox Oksit hoş, rahat ve ağrısız bir diş tedavisi için biçilmiş kaftan.

Nitroz Oksit Nedir?

Nitroz Oksit diş tedavileriyle ilgili korku ve endişeleri ortadan kaldırmak maksadıyla saf oksijenle birlikte kullanılan bir gazdır. Solunduğu sürece, tedavi boyunca devam eden sakinleştirici doğal etkiye sahiptir. Gülme gazı olarak da bilinen bu gaz, özellikle bu etkisi sebebiyle, dünyada başta diş hekimliği olmak üzere birçok medikal alanda yaygın olarak kullanılmaktadır.

Nitroz Oksit Güvenli mi?

TAMAMIYLA, Nitroz Oksit bugün kullanılan en güvenilir sedatiftir. Hafiftir, toksik etkisi yoktur ve kullanımda sonra çok kısa sürede doğal yollarla hiçbir etki bırakmadan vücuttan uzaklaşır. Yüksek kan basıncı, anjin ve hatta kalp krizi geçmişine sahip kişiler dahi kullanabilir.

Nitroz Oksit Çocuklar İçin Güvenli mi?

KESİNLİKLE, Her çocuğa sakinleştireceğini gösteren birçok deneyimimiz olsa da, her çocuğun tedavisi için gereken seviye vardır. Bu seviye, diş hekimi tarafından kolayca belirlenebilir. Bilinçli sedasyon (Nitroz Oksit Sedasyonu) çocuğunuzun korkularını yatıştırmak, ona iyi bir tedavi sunmak ve olumlu bir deneyim yaşatmak için en güvenli ve etkili sedasyon yöntemidir.

Bilinçli Sedasyon Avantajları Nelerdir?

Tedavi Boyunca Bilinciniz Tamamen Açıktır.

  • Genel anestezinin aksine Nitroz Oksit kullanılan hastaların bilinci tamamen açık olur. Hastalar konuşabilir, sorularınıza rahatlıkla cevap verebilirler. Bu etki bilinçli sedasyonu en güvenilir kılan unsurdur.

Hızlı Etki ve Kısa Geri Dönüşüm Süresi

  • Uygulamadan sonraki birkaç dakika içinde hızlı biçimde etkisini gösterir ve stresiniz bir anda rahatlamaya dönüşür. Nitroz Oksit akışı kesildikten sadece 3 ile 5 dakika içinde vücudunuzdan yine solunum yoluyla uzaklaşır ve etkileri tamamıyla kaybolur hatta birkaç dakika dinlendikten sonra arabanızla klinikten ayrılabilir, günlük aktivitelerinize devam edebilirsiniz.

Sedasyon Seviyesi Kolaylıkla Ayarlanabilir.

  • Hastalara rahat bir tedavi sunabilmek için gerekli olan sedasyon seviyesi kolaylıkla uzman doktorlarımız tarafından ayarlanabilir.

Bilinçli Sedasyon Benim İçin Uygun mu?

Bu olasılığı bizimle paylaşın. Nitroz Oksit sedasyonu sizi yada çocuğunuzu bekleyen en iyi çözüm olabilir. Eğer Nitrox Oksit kullanımı ile ilgili sorularınız varsa diş hekiminize danışabilirsiniz.

Kaliteli hizmet

Kaliteli hizmetten ödün vermeyen hekimlerimizle diş sağlığı polikliniğimizde sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz.

%100 memnuniyet

Hizmet politikamızla %100 hasta memnuniyeti için çalışıyor ve sizlere uygun ödeme planlarıyla her daim yanınızda olduğumuzu bilmenizi istiyoruz.

Sorunuz mu var?

Bizimle her türlü sorularınızı paylaşabilirsiniz böylelikte size yardımcı olmaya bir adım daha yaklaşmış oluruz.

Peki nasıl?

Bize aşağı kısımda bununan iletişim bölümlerinden kolaylıkla ulaşabilir veya iletişim sayfamızdan bir mesaj iletebilirsiniz.Böylelikle çalışanlarımız sizi en kısa zamanda arayacaktır. İletişim

Engelli hastalarımız için

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de halen engelliler birçok sosyal ve sağlık sorunları yaşamaktadır. Engelli bireylerin rehabilitasyonu tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de üzerine eğilmesi gereken bir problemdir.

Polikliniğimiz

Engelli hastalarımız için gayet kullanışlı şekilde tasarlanmış polikliniğimize sizleri de ağırlamaktan memnuniyet duyarız. Devamı